DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Bielicki Marcin
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
11 listopada
magister, PWTW, katechetyka, 2006
licencjat, UKSW, liturgika, 2010
studia doktoranckie, UKSW, liturgika, 2011– 2013
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 04.06.2006 – 28.06.2008
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 28.06.2008 –15.10.2008
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 27.08.2014 – 29.11.2014
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Marki, 29.11.2014 – 21.08.2017
diecezjalny duszpasterz lektorów, 16.05.2008 – 20.10.2011
diecezjalny duszpasterz powołań, 16.05.2008 – 20.10.2011
kapelan, Siostry Loretanki (Rembertów), 15.10.2008 – 29.08.2010
ceremoniarz katedralny, 11.12.2011– 31.08.2014
kapelan, Katolicka Wspólnota „Chleb Życia” (Zochcin), Dom Betlejem - Warszawa, od 21.08.2017