DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Dmochowski Szczepan
Św. Michała Arch., Jabłonka Kościelna, Diec. Łomżyńska
04 czerwca 1967 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
13 kwietnia 1999 r., Cmentarz parafii Św. Michała Arch., Jabłonka Kościelna
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 25.06.1967 –10.06.1970
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 10.06.1970 –10.06.1971
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 10.06.1971–15.05.1976
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Łowicz, Diec. Łowicka, 15.05.1976 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Kazimierza, Pruszków, AW, 20.05.1978 –10.06.1983
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 10.06.1983 –10.11.1983
administrator, MB Miłosierdzia, Pilawice, Diec. Łowicka, 10.11.1983 – 01.07.1985
proboszcz, MB Miłosierdzia, Pilawice, Diec. Łowicka, 01.07.1985 –15.06.1989
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 15.06.1989 – 03.09.1994
rezydent, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 29.11.1994 – 09.02.1995
proboszcz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 09.02.1995 – 25.02.1999
dziekan, Dekanat Krośniewice, 15.06.1989 – 03.09.1994
podział diecezji, Diec. Łowicka, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz rolników, Diec. Łowicka, 20.08.1992 –14.09.1994
inkardynacja, z Diec. Łowickiej, 29.11.1994
urlop zdrowotny, 25.02.1999 –13.04.1999 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 01.05.1987