DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Główka Piotr
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
licencjat, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 28.05.1995 – 22.06.1996
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 22.06.1996 –18.06.1998
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 18.06.1998 – 24.06.2004
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 24.06.2004 – 30.08.2009
wikariusz, Św. Wojciecha, Gwardijskie, Diec. Kamieniecko-Podolska (Ukraina), 30.08.2009 – 30.08.2012
proboszcz, Niepokalanego Serca MB, Zhyshchyntsi, Diec. Kamieniecko-Podolska (Ukraina), 30.08.2012 – 01.07.2013
proboszcz, Św. Wojciecha, Gwardijskie, Diec. Kamieniecko-Podolska (Ukraina), od 01.07.2013
moderator diecezjalny, Ruch Światło-Życie, 1999 – 2009
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 – 30.08.2009