DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Juszczuk Aleksander
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
12 grudnia
magister, PWTW, katolicka nauka społeczna,
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 30.06.1994 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1996 – 01.07.1999
rezydent, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 01.07.1999 – 26.09.2000
rezydent, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 26.09.2000 – 30.06.2001
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 30.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 03.07.2004 –19.02.2005
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 19.02.2005 – 01.07.2017
urlop zdrowotny, 19.02.2005 – 01.07.2005
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), od 01.07.2005
dyrektor, DKE w Otwocku, od 01.07.2017
członek z nominacji, Rada Kapłańska, od 01.07.2017