DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Klimek Piotr
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 czerwca
magister, PWTW, teologia biblijna, 1987
licencjat, PWTW, teologia biblijna, 1989
studia doktoranckie, PWTW, teologia biblijna, 1991–1995
doktor, PWTW, teologia biblijna, 1995
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 29.05.1987 –15.06.1989
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 15.06.1989 – 22.06.1995
rezydent, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 22.06.1995 – 22.06.2005
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 06.07.2013 – 06.10.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wykładowca, Kolegium Filozoficzno-Teologiczne Ojców Dominikanów, Pismo Święte, 1994 – 2008
wykładowca, WMSD, Pismo Święte, od 1995
sekretarz, PWTW, 1995 – 2008
wykładowca, WSD w Łowiczu, Pismo Święte, 1995 – 2000
cenzor publikacji religijnych, od 20.06.1995
wykładowca, WSD DW-P, Pismo Święte, od 01.10.2000
rektor, WSD DW-P, 22.06.2005 – 25.06.2013
członek z urzędu, Rada Kapłańska, 29.09.2005 – 25.06.2013
członek z urzędu, Kolegium Konsultorów, 29.09.2005 – 25.06.2013
przewodniczący, Komisja ds. Studiów, 04.12.2008 – 07.05.2012
przewodniczący, Komisja ds. Reformy Formacji, 11.04.2011– 25.06.2013
wicedziekan, Dekanat Otwock-Kresy, od 28.09.2017
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 24.12.2005
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 15.04.2008