DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kołak Jacek
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 sierpnia
magister, PWTW, pedagogika, 2002
licencjat, UKSW, teologia duchowości, 2005
doktor, UKSW, teologia duchowości, 2011
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 01.07.2005 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 01.07.2006 – 01.05.2008
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 01.05.2008 – 29.08.2009
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 29.08.2009 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 28.08.2011– 27.11.2011
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 27.11.2011– 01.09.2013
rezydent, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 27.08.2014 – 26.08.2015
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 26.08.2015 –11.04.2016
rezydent, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, od 11.04.2016
koordynator diecezjalny, Odnowa w Duchu Świętym, 06.09.2004 – 01.11.2007
urlop naukowy, Karmel (Nowe Osiny), 29.08.2010 – 28.08.2011
urlop, praktyka rekolekcyjna (Dom OO. Jezuitów w Czechowicach-Dziedzicach), 01.09.2013 – 27.08.2014
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, 27.08.2014 – 21.12.2014
kapelan, Fundacja „Pomoc potrzebującym”, od 01.12.2014
kapelan, Szpital Praski pw. Przemienienia Pańskiego, 11.04.2016 –15.11.2017
kapelan, SP Kliniczny Szpital Okulistyczny (Warszawa), 11.04.2016 –15.11.2017