DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Korbik Dariusz Edward
Św. Anny, Piaseczno, AW
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 15.06.1989 – 21.06.1990
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 21.06.1990 – 27.06.1992
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 27.06.1992 – 28.06.1996
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 28.06.1996 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 28.06.1997 –14.09.1998
proboszcz, NMP Królowej Różańca Świętego, Majdan, 14.09.1998 – 20.06.2003
proboszcz, Bł. Męczenników Podlaskich, Tłuszcz, 20.06.2003 – 31.01.2012, budowniczy kościoła
proboszcz, Świętej Trójcy, Ząbki, od 10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
koordynator diecezjalny, Odnowa w Duchu Świętym, 24.04.1996 – 06.09.2004
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 31.01.2012 –10.08.2016
członek z nominacji, Rada Diecezjalnego Centrum ŚDM, 23.12.2013 – 05.10.2016
członek z nominacji, Rada Kapłańska, od 21.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011