DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Markowski Stanisław
Św. Szczepana, Rożyńsk Wielki, Diec. Ełcka
04 czerwca 1978 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 maja
magister, PWTW, homiletyka,
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 05.06.1978 – 01.01.1980
proboszcz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 22.06.1994 –19.12.2006
proboszcz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 19.12.2006 – 05.12.2008
prokurator, WMSD, 01.01.1980 –15.06.1989
sędzia, Sąd Metropolitalny, od 01.07.1987
dyrektor, Cmentarz Bródzieński, 15.06.1989 –19.12.2006
rektor, Kościół drewniany pw. Św. Wincentego à Paulo (Cmentarz Bródzieński), 15.06.1990 –19.12.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek, Rada ds. Ekonomicznych, 03.04.1992 – 05.12.2008
dziekan, Dekanat Aniński, 04.12.2006 – 07.12.2008
ekonom diecezjalny, Wydział Finansowy Kurii DW-P, od 05.12.2008
przewodniczący, Rada ds. Ekonomicznych, od 05.12.2008
dyrektor, DKE im. Kard. Kakowskiego, od 01.01.2009
wikariusz biskupi ds. administracyjno-finansowych, Kuria Diecezjalna, od 24.12.2012
członek z urzędu, Rada Kapłańska, od 24.12.2012
członek z urzędu, Kolegium Konsultorów, od 24.12.2012
członek z nominacji, Rada Diecezjalnego Centrum ŚDM, 23.12.2013 – 05.10.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1987
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1997 – 23.12.2006
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 23.12.2006 – 24.12.2014
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 15.04.2008
prałat, Kapituła Katedralna, od 24.12.2014