DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mazański Andrzej
Św. Kazimierza, Warszawa-Sielce, AW
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 listopada
magister inżynier, PW, podstawowe problemy techniki, 1977
ex universa, WMSD, 1984
studia podyplomowe, UKSW, teologia duchowości - studium kierownictwa duchowego, 2010 – 2012
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 04.06.1984 –10.06.1987
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 10.06.1987 – 30.06.1990
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 30.06.1990 – 30.06.1995
proboszcz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, od 15.09.1995
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 01.10.1992 –19.08.1998
kapelan, Areszt Śledczy (Warszawa-Grochów), 31.12.1992 – 30.06.1995
moderator diecezjalny, Ruch Rodziń Nazaretańskich, od 21.09.2012
członek z nominacji, Rada Diecezjalnego Centrum ŚDM, 23.12.2013 – 05.10.2016
asystent diecezjalny, Dziewice konsekrowane, wdowy błogosławione i pustelnicy, od 25.10.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2008
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.2010 – 25.03.2012
kanonik gremialny, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012