DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Micek Bronisław
Św. Marcina Bpa, Zwiernik, Diec. Tarnowska
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
01 września
magister, PWTW, historia filozofii,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 03.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 21.06.1990 – 22.06.1994
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 22.06.1994 –19.08.1995
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 19.08.1995 – 26.09.2000
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 26.09.2000 – 25.12.2008, z zadaniem tworzenia ośrodka duszpasterskiego przy ul. Przewodowej
proboszcz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn, 25.12.2005 – 29.08.2009
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Otwock-Mlądz, 29.08.2009 – 01.08.2017
proboszcz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, od 01.08.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Otwocki, od 17.02.2016
wicedziekan, Dekanat Aniński, od 01.11.2017