DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Mikusek Robert
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 września
magister, PWTW, pedagogika,
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 26.06.1999 –16.08.1999
wikariusz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 16.08.1999 – 01.12.2000
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 01.12.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.2003 – 29.08.2009
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 29.08.2009 – 01.09.2017
diecezjalny duszpasterz niewidomych, 01.09.1999 – 01.09.2017
kapelan, Szpital Powiatowy (Mińsk Maz.), 30.06.2003 – 29.08.2009
kapelan, Szpital Dziecięcy im. prof. dr. J. Bogdanowicza (Niekłańska), 01.09.2009 – 01.09.2017
moderator diecezjalny, Ruch Pomocników Matki Kościoła, 13.05.2016 – 01.09.2017