DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Osmólski Wiesław
Św. Andrzeja Ap., Warszawa-Mirów, AW
08 czerwca 1946 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
04 lipca 2000 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 12.06.1946 – 09.04.1949
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 09.04.1949 – 27.09.1950
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 27.09.1950 – 22.12.1950
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 22.12.1950 – 24.09.1956
administrator, NMP Królowej Pokoju, Baniocha, AW, 24.09.1956 –10.10.1962
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 10.10.1962 – 08.12.1970
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 24.11.1970 – 21.09.1974
administrator, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 1971– 23.01.1972
administrator, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 25.06.1974 – 31.07.1974
pomagający duszpastersko, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 15.06.1989 – 22.06.1993
mieszkający na terenie, Św. Rafała i Alberta, Warszawa-Marymont, AW, 15.06.1989 – 04.07.2000 (†)
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 24.11.1970 – 21.09.1974
rektor, Kościół drewniany pw. Św. Wincentego à Paulo (Cmentarz Bródzieński), 30.09.1974 –15.06.1989
podział diecezji, z AW, 25.03.1992