DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Płudowski Józef
Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników, Trzebieszów, Diec. Siedlecka
08 sierpnia 1954 r., Bp Wacław Majewski, AW
22 listopada 2001 r., Cmentarz parafii Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników, Trzebieszów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Prażmów, AW, 01.09.1954 – 28.06.1955
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 28.06.1955 –10.08.1957
wikariusz, Św. Augustyna, Warszawa-Muranów, AW, 10.08.1957 – 05.08.1959
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 05.08.1959 – 20.08.1964
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 20.08.1964 –18.10.1966
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 20.08.1964 – 26.10.1972
proboszcz, Św. Bartłomieja Ap., Rybno, Diec. Łowicka, 26.10.1972 –18.07.1978
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 18.07.1978 – 22.11.2001 (†)
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 18.07.1978 – 22.11.2001 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992