DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Schabowski Józef
Św. Mikołaja, Kalisz, Diec. Kaliska
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
11 sierpnia 1995 r., Cmentarz parafii Św. Jana Kantego, Legionowo
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 09.08.1958 – 20.06.1960
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 20.06.1960 – 01.06.1963
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 01.06.1963 –11.06.1965
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 11.06.1965 –10.06.1968
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 10.06.1968 – 08.06.1974
rezydent, St. Louise de Marillac Parish, Warren, A-diec. Detroit (USA), 08.06.1974 – 31.08.1975
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 31.08.1975 –10.06.1977
proboszcz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 29.06.1977 –11.08.1995 (†)
dziekan, Dekanat Legionowski, 01.05.1987 –11.08.1995 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 08.09.1984
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 –11.08.1995 (†)