DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Walczyk Hubert
09 czerwca 2001 r., Bp Kazimierz Romaniuk
03 listopada
magister, PWTW, teologia moralna, 2001
licencjat, UKSW, teologia duchowości, 10.06.2014
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 10.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, 03.07.2004 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 28.06.2008 – 28.08.2011
proboszcz, Św. Stanisława BM, Ostrów, od 27.11.2016
diecezjalny duszpasterz sportowców, od 11.12.2011
zastępca kapelana, Narodowe Centrum Sportu, od 01.03.2012
członek z nominacji, Rada Diecezjalnego Centrum ŚDM, 23.12.2013 – 05.10.2016
wicedyrektor, Diecezjalne Centrum ŚDM, 23.12.2013 – 05.10.2016
członek, Zarząd Fundacji „Razem dla młodych”, od 30.11.2015