DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wołosiewicz Stanisław
Św. Stanisława BM, Dąbrowa Wielka, Diec. Łomżyńska
12 czerwca 1966 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 13.06.1966 – 05.09.1966
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 05.09.1966 – 02.06.1969
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 02.06.1969 – 05.06.1973
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 05.06.1973 –16.06.1986
proboszcz, Św. Anny, Długa Kościelna, 16.06.1986 – 20.01.1988
proboszcz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 20.01.1988 – 22.06.1993
proboszcz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 30.06.1993 – 03.06.2006
proboszcz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 03.06.2006 – 30.06.2017
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
dziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 13.06.1993 – 03.06.2006
dziekan, Dekanat Bródnowski, 17.06.2006 – 30.06.2017
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 30.06.2017
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 24.12.1997
prałat, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1997 – 2017
prałat emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2017