DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Parafialne Zespoły Synodalne - braki i uzupełnienia

Publikujemy listy Parafii, które nie złożyły danych (ewentualnie - dane wymagają uzupełnienia) dotyczących powołania Parafialnych Zespołów na Synod Młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Danych nie przekazały Parafie:

  1. Białobrzegi, Bł. Karoliny Kózkówny
  2. Budy Barcząckie, MB z Guadalupe
  3. Guzew, MB Nieustającej Pomocy
  4. Jadów, Św. Jakuba Ap.
  5. Jasienica, Narodzenia Pańskiego
  6. Józefów k. Radzymina, Miłosierdzia Bożego
  7. Kamieńczyk, Wniebowzięcia NMP
  8. Kiciny, NMP Królowej Pokoju
  9. Kiczki, Św. Anny
  10. Klembów, Św. Klemensa PM
  11. Kobyłka, Św. Matki Teresy (Turów)
  12. Kobyłka św. Kazimierza Królewicza (Stefanówka)
  13. Kuflew, Św. Marcina i Mikołaja
  14. Latowicz, Świętej Trójcy
  15. Legionowo, Miłosierdzia Bożego
  16. Legionowo, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  17. Legionowo, Św. Józefa Oblubieńca NMP
  18. Lucynów, Św. Antoniego z Padwy
  19. Majdan, NMP Królowej Różańca Świętego
  20. Marki, MB Królowej Polski (Pustelnik)
  21. Marki, Św. Izydora
  22. Miąse, Św. Jana Chrzciciela
  23. Mińsk Mazowiecki, Św. Michała Arch.
  24. Nadma, Św. Jana Chrzciciela
  25. Ossów, MB Zwycięskiej
  26. Otwock Wielki, MB Ostrobramskiej
  27. Otwock, Bł. Ignacego Kłopotowskiego
  28. Otwock, MB Częstochowskiej (Świder)
  29. Otwock, MB Królowej Polski (Kresy)
  30. Otwock, MB Nieustającej Pomocy (Mlądz)
  31. Poświętne, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM
  32. Pustelnik k. Mińska Maz., Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  33. Radzymin, Św. Jana Pawła II
  34. Rajszew, Św. Andrzeja Boboli
  35. Siennica, Św. Stanisława BM
  36. Strachówka, Wniebowzięcia NMP
  37. Sulejówek, Przemienienia Pańskiego (Miłosna)
  38. Szewnica, Przemienienia Pańskiego
  39. Tłuszcz, Bł. Męczenników Podlaskich
  40. Urle, MB Częstochowskiej
  41. Warszawa, Chrystusa Najwyższego Kapłana (Kobiałka)
  42. Warszawa, MB Dobrej Rady (Miedzeszyn)
  43. Warszawa, MB Królowej Polskich Męczenników (Grochów)
  44. Warszawa, Narodzenia NMP (Płudy)
  45. Warszawa, Nawrócenia Św. Pawła Ap. (Grochów)
  46. Warszawa, Opatrzności Bożej (Wesoła)
  47. Warszawa, Św. Ap. Jana i Pawła (Gocław)
  48. Warszawa, Św. Jadwigi (Pelcowizna)
  49. Warszawa, Św. Jakuba Ap. (Tarchomin)
  50. Warszawa, Św. Mateusza Ap. i Ew. (Białołęka)
  51. Warszawa, Św. Wincentego Pallottiego (Praga)
  52. Warszawa, Wniebowzięcia NMP (Zerzeń)
  53. Warszawa, Zmartwychwstania Pańskiego (Targówek)
  54. Wielgolas, MB Różańcowej
  55. Wola Rasztowska, Św. Ap. Piotra i Pawła
  56. Wołomin, Św. Józefa Robotnika
  57. Wyszków, MB Królowej Polski (Rybienko Leśne)
  58. Zabraniec, Chrystusa Miłosiernego
  59. Żuków, Miłosierdzia Bożego

Uzupełnienia wymagają dane złożone przez Parafie:

  1. Choszczówka Stojecka, Św. Józefa
  2. Duczki, MB Nieustającej Pomocy
  3. Franciszków, Św. Józefa Oblubieńca NMP i Św. Franciszka
  4. Grzebowilk, Św. Kazimierza Królewicza
  5. Gwizdały, MB Częstochowskiej
  6. Józefów, Św. Jana Chrzciciela (Michalin)
  7. Józefów, MB Częstochowskiej
  8. Królewiec, MB Jasnogórskiej
  9. Marki, NMP Matki Kościoła
  10. Mińsk Mazowiecki, Narodzenia NMP
  11. Otwock, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus (Świder)
  12. Skrzeszew, Św. Jana Marii Vianneya
  13. Stara Wieś, MB Anielskiej
  14. Starogród, MB Częstochowskiej
  15. Sulejów, Świętej Trójcy
  16. Warszawa, Imienia NMP (Międzylesie)
  17. Warszawa, MB Anielskiej (Radość)
  18. Warszawa, MB Zwycięskiej (Rembertów)
  19. Warszawa, Miłosierdzia Bożego (Saska Kępa)
  20. Warszawa, Najczystszego Serca Maryi (Grochów)
  21. Warszawa, Najświętszego Serca Jezusowego (Praga)
  22. Warszawa, Najświętszego SPJ (Falenica)
  23. Warszawa, Narodzenia Pańskiego (Witolin)
  24. Warszawa, NMP Matki Pięknej Miłości (Tarchomin-Poraje)
  25. Warszawa, Św. Feliksa z Kantalicjo (Marysin Wawerski)
  26. Warszawa, Św. Łucji DM (Rembertów) – brak wieku, brak maili
  27. Warszawa, Św. Łukasza Ew. (Kępa-Tarchomińska)
  28. Warszawa, Św. Michała Arch. i Św. Floriana Męczennika (Praga)
  29. Warszawa, Św. O. Pio (Gocław)
  30. Warszawa, Św. Włodzimierza (Bródno)
  31. Wiązowna, Św. Wojciecha BM
  32. Wólka Mińska, MB Dobrej Rady
  33. Zielonka, MB Częstochowskiej
  34. Zielonka, Św. Jerzego Męczennika (Bankowa)

Szczegółową informację o błędach w zgłoszeniach można znaleźć w zakładce „dla kapłanów”.

Ponieważ wiele zgłoszeń wpływało nieterminowo oraz nie na właściwym formularzu, mogą zdarzyć się pomyłki. Prosimy o ich zgłaszanie na adres mailowy synod@florianska3.pl

Zasady powoływania Zespołów i formularz zgłoszeniowy można znaleźć https://diecezja.waw.pl/6473

Dod. Joanna Solak 11.07.2019 o 10.33, akt. 20.08.2019 o 10.47