Diecezja Warszawsko-Praska
Smutny święty to żaden święty – warsztaty z …. pocieszenia
11 grudnia 2021 roku, ul. Nobla 16

Smutny święty to żaden święty - znasz to?

A gdyby tak… Żyć radością niezależnie od okoliczności życia, nawet w obliczu trudnych sytuacji? Myślisz – niemożliwe….. Niemożliwe? Dla Boga wszystko jest możliwe!

Jeśli pragniesz doświadczyć Bożej radości i Bożego pocieszenia, przyjdź na warsztaty Pocieszenie. Będziesz mógł spotkać tutaj osoby, które doświadczają miłości Boga na co dzień i pragną, aby to doświadczenie stało się też Twoim udziałem. Będziesz miał również okazję przekonać się, że prawdziwa radość to radość serca, a nie powierzchowna wesołkowatość. Przed Bogiem nie musisz zakładać maski. On Cię zna, kocha i przyjmuje z miłością, a jednocześnie pragnie Cię pocieszyć i podnieść. Pozwolisz Mu na to?

Już 11 grudnia 2021 roku,
w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie
odbędą się warsztaty: Pocieszenie.

W planie znajdą się m.in. konferencje, świadectwa oraz wspólna modlitwa. A wszystko po to, by przeżyć spotkanie z Bogiem, który jest Źródłem pocieszenia.

Warsztaty są adresowane do wszystkich szukających Boga, niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdują i jak wygląda ich relacja z Bogiem. Dzisiaj mimo tego, że świat oferuje bardzo dużo rozrywek i jest wiele autorytetów mówiących jak osiągnąć szczęście, wiele ludzi jest smutnych. Jest to spowodowane brakiem spotkania z żywym i miłującym Bogiem. Mam nadzieję, że te warsztaty będą ku temu okazją - tłumaczy Adrian Kowalewski, członek ekipy organizacyjnej.

Uczestniczka ostatnich warsztatów Marlena Hawryluk opowiada:
To był dla mnie czas spotkania sercem z Bogiem i budowania z Nim relacji, zrozumiałam że tylko Bóg może wypełnić pragnienia ludzkiego serca i dać prawdziwe pocieszenie, jakiego nie może zaoferować świat.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zgłosić się przez formularz .
Termin zgłoszeń: do 1 grudnia 2021 r.

Za organizację warsztatów odpowiedzialna jest Wspólnota Pocieszyciele Maryi, która spotyka się w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na warszawskiej Saskiej Kępie oraz Fundacja Jednym Sercem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony

Dod. Joanna Solak 23.11.2021 o 9.52