DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Kremer Janusz
Świętej Trójcy, Warszawa-Solec, AW
24 maja 1970 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
09 września 1999 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 22.06.1970 –10.06.1972
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 10.06.1972 –15.05.1976
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 15.05.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 28.05.1977 –18.11.1977
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW, 18.11.1977 –13.06.1984
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 13.06.1984 – 20.07.1985
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Sobota, Diec. Łowicka, 20.07.1985 – 21.06.1990
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Promna, AW, 21.06.1990 – 30.06.1993
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 30.09.1993 – 20.06.1997
rezydent, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, 20.06.1997 –18.06.1998
rezydent, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 18.06.1998 – 01.07.1999
inkardynacja, z AW, 24.06.1993
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 30.06.1993 – 30.09.1993
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 01.07.1999 – 09.09.1999 (†)