Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Szajko Artur
Św. Anny, Sterdyń, Diec. Drohiczyńska
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
06 października
magister, AKW, historia Kościoła,
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 28.06.2003 – 28.06.2008
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 28.06.2008 –11.03.2016
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 11.03.2016 – 20.08.2021